Reflan synttärit on nyt juhlittu, suuri kiitos kaikille mukanaolijoille!

Hyvää uuden viikon alkua Reflasta!

Viime perjantaina juhlimme Reflan 20-vuotistaivalta. Olemme erittäin iloisia siitä, että niinkin moni saapui meidän kanssamme juhlimaan ja saimme paljon upeita lahjoja ja ikimuistoisia hetkiä!!

Viikon ohjelmassa tutusti jääkiekkoa, jalkapalloa, viihdettä ym. ym.

Tervetuloa kaikki Reflaan!

Ohjelma:

 

Maanantai 14.10.

klo 19.00 Maajussille Morsian
klo 20.45  EM-karsinta: Bulgaria – Englanti

Tiistai 15.10.

klo 17.30  Liiga:  TPS – KooKoo
klo 18.00  EM-karsinta:  Suomi – Armenia
klo 18.00  CHL: Kärpät – Skellefteå AIK
klo 19.00  Kokoontuminen koripalloreissuun:  Unicaja – Galatasaray, EuroCup
klo 20.00  Texas Hold’em
klo 20.45  EM-karsinta: Ruotsi – Espanja
klo 20.45  EM-karsinta: Kreikka – Bosnia-Herzegovina

Keskiviikko 16.10.

klo 17.30  Liiga:  Jukurit – Sport
klo 17.30  Liiga:  SaiPa – JYP
klo 18.00 CHL: Tappara – Frisk Asker

Torstai 17.10.

klo 17.30  Liiga:  HIFK – Kärpät
klo 18.00  KHL:  AK Bars Kazan – Jokerit

Perjantai 18.10.

klo 17.30 Liiga: KalPa – Ilves
klo 17.30 Liiga: Lukko – Ässät
klo 17.30 Liiga: Pelicans – SaiPa
klo 17.30 Liiga: Sport – TPS
klo 17.30 Liiga: Tappara – HPK
klo 20.00 Texas Hold’em
klo 21.00 La Liga: Granada – Osasuna

Lauantai 19.10.

klo 13.30 Valioliiga: Everton – West Ham
klo 14.00 Veikkausliiga: FC Inter – KuPS
klo 14.00 Veikkausliiga: KPV – VPS
klo 14.00 Veikkausliiga: HIFK – RoPS
klo 16.00 KHL: Jokerit – Torpedo
klo 16.00 Valioliiga: PukkiParty Bournemouth – Norwich
klo 16.00 Liiga: KooKoo – Kärpät
klo 16.00 Liiga: SaiPa – Tappara
klo 17.30 Liiga: Ässät – HIFK
klo 18.20 Liiga: Ilves – Lukko (2.erästä alkaen)
klo 18.20 Liiga: TPS – Pelicans (2.erästä alkaen)
klo 21.00 La Liga: Mallorca – Real Madrid

Sunnuntai 20.10.

klo 16.00 La Liga 2: Deportivo – Malaga CF
klo 17.30 Valioliiga: Manchester United – Liverpool
klo 18.30 Tanssii Tähtien Kanssa
klo 18.30 Selviytyjät Suomi
klo 20.00 BB-Suomi

Maanantai 21.10.

klo 19.00 Maajussille Morsian
klo 21.00 Valioliiga: Sheffield United – Arsenal

Tiistai 22.10.

klo 17.30 KHL: Jokerit – Spartak Moskova
klo 19.00 Mestareiden Liiga: Atletico Madrid – Bayer Leverkusen
klo 20.00 Texas Hold’em
klo 21.00 Mestareiden Liiga: Manchester City – Atalanta
klo 21.00 Mestareiden Liiga: Juventus – Lokomotiv Moskova

Keskiviikko 23.10.

klo 17.30 Liiga: Veikkausliiga
klo 17.30 Liiga: KalPa – HPK
klo 17.30 Liiga: Kärpät – Pelicans
klo 17.30 Liiga: SaiPa – HIFK
klo 17.30 Liiga: Tappara – Sport
klo 21.00 Mestareiden Liiga: Genk – Liverpool
klo 21.00 Mestareiden Liiga: Slavia Praha – Barcelona

Torstai 24.10.

klo 18.30 KHL: TsSKA Moskova – Jokerit
klo 19.00 Eurooppa Liiga: Partizan Belgrad – Manchester United
klo 19.00 Eurooppa Liiga: AS Roma – Mönchengladbach
klo 21.00 Eurooppa Liiga: Arsenal – Vitoria de Guimaraes
klo 21.00 Eurooppa Liiga: Celtic – Lazio