Joulukuu alkoi, itsenäisyyspäivä perjantaina. Tanssit on tanssittu, ohjelmassa paljon urheilua!

Maanantai 02.12.

klo 15.00  KHL:  Salavat Julajev Ufa – Jokerit
klo 17.30  Tanssii Tähtien Kanssa, finaali (uusinta sunnuntailta)

Tiistai 03.12.

klo 17.30  Liiga:  HIFK – HPK
klo 17.30  Liiga:  Jukurit – Ilves
klo 17.30  Liiga:  KooKoo – JYP
klo 17.30  Liiga:  Tappara – Pelicans
klo 17.30  Liiga:  TPS – Kärpät
klo 20.00  Texas Hold’em
klo 21.15  Valioliiga:  Burnley – Manchester City

Keskiviikko 04.12.

klo 14.30  KHL:  Barys Nur-Sultan Conture – Jokerit
klo 20.30  Valioliiga:  Manchester United – Tottenham
klo 20.30  Valioliiga:  Wolverhampton – West Ham
klo 20.30  Valioliiga:  Southampton – Norwich
klo 21.15  Valioliiga:  Liverpool – Everton

Torstai 05.12.

klo 17.30  Liiga:  HIFK – Ilves
klo 17.30  Liiga:  Kärpät – KooKoo
klo 17.30  Liiga:  Pelicans – JYP
klo 17.30  Liiga:  Sport – Tappara
klo 17.30  Liiga:  Ottelu avoin, yleisö päättää (HPK-TPS, SaiPa – Lukko tai Ässät – Jukurit)
klo 21.15  Valioliiga:  Arsenal – Brighton

Perjantai 06.12. (Itsenäisyyspäivä)

klo 11.30 – 14.00  Refla auki normaalisti
klo 16.00  Itsenäisyyspäivän kattaus, ennakkovarauksella
klo 18.30  Kokoontuminen pelireissuun Malaga – Tenerife (ulkona)

Lauantai 07.12.

alk. klo 10.00  Hiihdon MC, Lillehammer
klo 13.30  Valioliiga:  Everton- Chelsea
klo 15.00  Liiga:  HPK – Tappara
klo 16.00  Liiga:  Kärpät – HIFK
klo 16.00  Liiga:  Ilves – Ässät
klo 16.00  Liiga:  Jukurit – KalPa
klo 16.00  Liiga:  JYP- Sport
klo 17.30  Liiga:  Lukko – KooKoo
n.klo 18.20 Liiga:  SaiPa – TPS
klo 18.30  Valioliiga:  Manchester City – Manchester United
klo 18.45  Kokoontuminen pelireissuun:  Unicaja – Herbalife Gran Canaria
alk. klo 19.00  Nyrkkeily, uusintaottelu:  Ruiz vs. Joshua

Sunnuntai 08.12.

alk. klo 10.00  Hiihdon MC, Lillehammer
klo 15.00  Valioliiga:  Norwich – Sheffield United
klo 15.00  Valioliiga:  Aston Villa – Leicester
klo 15.45  Skotlannin liigacup, finaali:  Rangers – Celtic
klo 17.30  Valioliiga:  Brighton – Wolverhampton

Maanantai 09.12.

klo 17.30  KHL:  Jokerit – Spartak Moskova
klo 18.00  Salibandy, Naisten MM:  Saksa – Suomi
klo 21.00  Valioliiga:  West Ham – Arsenal

Tiistai 10.12.

klo 18.55  Mestareiden Liiga:  Salzburg – Liverpool
klo 18.55  Mestareiden Liiga:  Napoli – Genk
klo 19.00  Kokoontuminen pelireissuun:  Unicaja – EWE Baskets Oldenburg
klo 20.00  Texas Hold’em
klo 21.00  Mestareiden Liiga:  Ajax – Valencia
klo 21.00  Mestareiden Liiga:  Chelsea – Lille
klo 21.00  Mestareiden Liiga:  Inter – Barcelona

Keskiviikko 11.12.

klo 17.30  Liiga:  JYP – Jukurit
klo 17.30  Liiga:  Kärpät – HPK
klo 17.30  Liiga:  Tappara – KooKoo
klo 17.30  Liiga:  Ässät – Pelicans
klo 17.30  Liiga:  Sport – Ilves tai TPS – KalPa
klo 21.00  Mestareiden Liiga:  Atletico Madrid – Lokomotiv Moskova
klo 21.00  Mestareiden Liiga:  Bayer Leverkusen – Juventus
klo 21.00  Mestareiden Liiga:  Shakhtar Donetsk – Atalanta

Torstai 12.12.

klo 16.45  EHT, Venäjä:  Tsekki – Suomi
klo 18.55  Eurooppa Liiga:  FC Kööpenhamina – Malmö
klo 18.55  Eurooppa Liiga:  Standard Liege – Arsenal
klo 21.00  Eurooppa Liiga:  Rangers – Young Boys
klo 21.00  Eurooppa Liiga:  Porto – Feyenoord
klo 21.00  Eurooppa Liiga:  AS Roma – Wolfsberger AC

Perjantai 13.12.

klo 09.30  EHT, Venäjä:  Suomi – Venäjä
klo 17.30  Liiga:  Tappara – Ilves
klo 17.30  Liiga:  Sport – Kärpät
klo 17.30  Liiga:  TPS – JYP
klo 17.30  Liiga:  Ässät – HIFK
klo 17.30  Liiga:  Jukurit – SaiPa, KooKoo – Pelicans tai Lukko – KalPa
klo 20.00  Texas Hold’em

Lauantai 14.12.

alk. klo 10.00  Hiihdon MC, Davos
klo 13.30  Valioliiga:  Liverpool – Watford
klo 15.30  Bundesliga:  Bayern München – Werder Bremen
klo 16.00  Valioliiga:  Leicester – Norwich
klo 18.30  Valioliiga:  Southampton – West Ham

Sunnuntai 15.12.

alk. klo 10.00  Hiihdon MC, Davos
klo 12.00  La Liga 2:  Extremadura – Malaga CF
klo 15.00  EHT, Venäjä:  Venäjä – Suomi
klo 16.00  Valioliiga:  Manchester United – Everton
klo 17.30  Valioliiga:  Arsenal – Manchester City
klo 18.30  La Liga:  Sevilla – Villarreal